Opublikowano

Pociski, bryły lodu, krople wody – niezwykłe lampy do Twojego domu

LAMPA KRYSZTAŁOWA WISZĄCA RING LED

Metal, szkło, drewno, a nawet sznurek – różnorodność zastosowanych materiałów do produkcji elementów oświetlenia czasami naprawdę zdumiewa, ale dzięki temu każde wnętrze ma okazję stać się niepowtarzalne, a także idealnie zintegrowane z pozostałym elementami wystroju. Jak dopasować oświetlenie do swojego mieszkania?

Jakie lampy do klasycznych wnętrz?

Klasyczne wnętrza są ponadczasowe i najłatwiej dopasować do nich także takie elementy oświetlenia, jak Toolight lampy sufitowe czy stojące. Warto przede wszystkim zwrócić uwagę na uniwersalne połączenie szkła z metalem czy drewnem – takie żyrandole sufitowe mogą składać się z jednej lub kilku lamp – w dużych przestrzeniach, jak salon czy jadalnia warto postawić na co najmniej kilka efektownych kloszy, które rozświetlą najważniejsze i centralne miejsce w danym pomieszczeniu.

Nowoczesne wnętrza – designerskie kształty z metalu

W nowoczesnych wnętrzach zdecydowanie panuje duch minimalizmu – Toolight producent oferuje między innymi eleganckie lampy sufitowe wykonane z metalu, które zaskakują geometrycznymi kształtami. Ponadto mogą one także intrygować nie tylko kształtem, ale również innymi elementami, które przywodzą na myśl, np.

– krople wody,
– diamenty,
– spirale,
– bryły lodu,
– pociski itp.

Takie propozycje przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym osobom, które oczekują we wnętrzach swoich mieszkań niekonwencjonalnych, ale przy tym również eleganckich rozwiązań. To idealne rozwiązanie do stylów industrialnych, loftowych czy skandynawskich.

Przytulne wnętrza w stylu prowansalskim i boho

Natomiast takie propozycje jak Toolight lampa (sprawdź tutaj: https://admix.pl/toolight), która została wykonana z takich naturalnych materiałów jak sznur czy drewno, to świetne rozwiązanie do ciepłych i przytulnych wnętrz utrzymanych w stylu prowansalskim czy boho. Dzięki temu oświetlenie będzie stanowiło spójną całość z pozostałymi elementami wystroju wnętrza.