Opublikowano

Ławy do salonu i ich rodzaje

Kupując ławę do salonu trzeba zwrócić uwagę na wiele aspektów. Jest to model, który codziennie jest używany przez domowników, dlatego musi być ona praktyczna, funkcjonalna i odporna. Jakie ławy do salonu mogą znaleźć klienci w salonach meblowych?

Ławy z półką

To bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które cenią komfortowe rozwiązania przy zachowaniu walorów estetycznych. Półka, która znajduje się pod spodem jest niezwykle praktyczna, gdyż można na niej umieścić książki, gazety czy inne akcesoria, które warto mieć zawsze pod ręką. Taka ława idealnie sprawdzi się w mniejszych mieszkaniach, gdyż dzięki niej domownicy zyskają dodatkowe miejsce do przechowywania określonych gadżetów.

Ławy do salonu kwadratowe

To najpopularniejszy rodzaj ław, który spokojnie pasuje do wielu, różnorodnych sof, kanap i zestawów wypoczynkowych. Wybierając ławy wykonane całkowicie z drewna lub ze szkła zyskuje się dodatkowo ciekawy element wyposażenia wnętrza.

Ławy glamour

Te ławy zyskują w ostatnim czasie zyskują w oczach klientów. Są piękne, efektowne i bardzo stylowe. Idealnie wkomponują się w nowoczesne wnętrza, w których dominują srebrne lub złote dodatki. Te ławy s tylu glamour mogą mieć niestandardowe kształty oraz rozmiary, co stanowi dodatkową ozdobę w ekskluzywnym salonie.

Ławy okrągłe

Klienci kochają je za lekkość, wygodę i możliwość dopasowania praktycznie do każdego stylu. Takie ławy bez problemu można samodzielnie przestawiać i zmieniać, a ich kształt pozwala w każdej chwili dostawić no niej dodatkowe miejsce dla gości.