Opublikowano

Jak zmienić wnętrze za pomocą poduszki?

Poduszki dekoracyjne

Remont albo malowanie pokoju? Chyba nie każdy za tym przepada. Bałagan, jaki następuje podczas nawet najmniejszych zmian remontowych odstrasza niemal każdego. Jak więc zmienić wnętrze pokoju w mniej inwazyjny sposób? Narzuty, nowe lampy, a może po prostu dodatki w postaci poduszek dekoracyjnych?

Poduszki ozdobne niczym ratunek

Wydawać by się mogło, że to drobiazg, ale jednak ich obecność wprowadza wielkie zmiany w pomieszczeniu (bez robienia niechcianego bałaganu). Tak proste działanie jakim jest sięgnięcie po kolorowe poduszki dekoracyjne potrafi zmienić wnętrze nie do poznania. Od indywidualnego upodobania zależy, czy będą to inne niż dotychczas kolory, a może oryginalna faktura materiałów jakimi zostaną one obszyte. Można wybrać milutkie pluszowe podusie, do których każdy z chęcią się przytuli albo postawić na nowoczesne wzornictwo i kolory niczym z magazynów glamour. Efekt w każdym przypadku gwarantowany.

Poduszki dekoracyjne

Różne użytkowanie

Warto przy takich zmianach zastanowić się, czy chcemy posiadać typowe poduszki, które posłużą jako podpora w trakcie siedzenia na kanapie. Może warto postawić na duże poduchy, które spokojnie będą mogły leżeć na podłodze? Stworzenie z nich oryginalnego siedziska z pewnością doda wnętrzu charakteru. Powieszenie ich na relingu umocowanym do ściany również będzie ciekawym i nowoczesnym rozwiązaniem. Warto w tej dziedzinie nieco poeksperymentować, bo umieszczenie poduszek ozdobnych w różnych miejscach pokoju (nie tylko na kanapie) z pewnością zaskoczy pozytywnie niejedną osobę. Ciekawe poduszki dekoracyjne oraz inne elementy wykończenia wnętrz można sprawdzić na stronie MacoDesign.eu.