Opublikowano

Przeróżne barwy drewnianych lameli

Lamele wykonane z wotanu

Drewno jako główny element dekoracji w mieszkaniu nie musi dominować wnętrza jednolitą, typowo brązową barwą. Wystarczy zainwestować w nowoczesne rozwiązanie – lamele drewniane, by cieszyć się takim odcieniem drewna, jaki tylko będzie komuś pasował.

Różnorodność odcieni i możliwości

Oferty sklepów umożliwiają osobom zainteresowanym wybranie niemalże dowolnego odcienia lameli. Każdy, kto szuka konkretnego koloru lub chce podkreślić już istniejący wystrój mieszkania, zyskuje możliwość dopasowania którejś pozycji z asortymentu do swoich potrzeb. Dostępne są ciemne, jasne, cieplejsze i chłodniejsze odcienie drewnianych lameli. Tak duża różnorodność pozwala dokonać optycznej modyfikacji parametrów wnętrza. Ciemniejsze i cieplejsze wpływają na przytulność, skracają zbyt wysoką przestrzeń pokoju. Jaśniejsze i chłodne działają odwrotnie. https://www.golddoor.pl/pl/menu/lamele-1379.html

Kojące barwy drewna

W większości przypadków lamele drewniane pionowe zmieniają wygląd wnętrza i tworzą w nim odmienny, bardzo naturalny klimat. Efektownie prezentują się lamele zestawione z meblami w nowoczesnym, ale też klasycznym stylu, na przykład w towarzystwie roślin. Lamele na ścianie mogą pojawiać się jedynie jako akcent lub tło, ale bywają także wybierane do dekoracji wszystkich ścian w pomieszczeniu. Kojące barwy naturalnego drewna pasują m.in. do sypialni, ale także do salonu czy pokoju gościnnego. Łatwo jest trzymać je w czystości bez stosowania żadnych skomplikowanych metod ani detergentów. Raz położone, mogą wytrzymać w stanie idealnym przez długi czas.

Kojące barwy drewna