Opublikowano

Mopy parowe i odkurzacze Karcher – charakterystyka

karcher

Produkty firmy Karcher zapewniają skuteczne sprzątanie bez wysiłku. W przypadku tak wydajnego sprzętu nie ma znaczenia, z jakimi zabrudzeniami mamy do czynienia. Faktem jest, że takie czynności jak czyszczenie chodników czy ścian wymagają wiele czasu i wysiłku. Tutaj z pomocą może przyjść profesjonalny sprzęt niemieckiej firmy Karcher, która ma w swoim arsenale odpowiedni sprzęt. na co przekłada się niepowtarzalna konstrukcja produktów tej marki?

Mopy parowe odmieniają wrażenia ze sprzątania

Mop parowy Karcher to nowoczesny rodzaj urządzenia czyszczącego, które może być używane do polerowania i czyszczenia większości powierzchni, zarówno twardych, jak i miękkich. Jako środek czyszczący wykorzystuje parę, więc jest przyjazny dla ludzkiej skóry i bezpieczny dla większości powierzchni.

Urządzenia Karcher są przystosowane do skutecznego i szybkiego usuwania plam na różnych powierzchniach. Zbiornik urządzenia przed włączeniem jest wypełniony wodą, a więc znajduje się pod ciśnieniem. Para wodna jest wytwarzana w sposób naturalny poprzez podgrzewanie środka czyszczącego, a następnie uwalniana. Wytworzona para ma temperaturę 120 stopni Celsjusza, co gwarantuje skuteczność w usuwaniu brudu i plam.

Mopy Karcher sklep oferuje zarówno do użytku domowego, jak i przemysłowego. Wyposażone są w system szybkiego ładowania przez 1 godzinę, co oznacza, że na jedną godzinę sprzątania wystarczy zaledwie 10-15 minut ładowania.

Odkurzacze Karcher

karcher

Odkurzacze Karcher są doskonałym narzędziem w rutynie sprzątania. Dzięki wydajnemu i energooszczędnemu silnikowi pomagają pozbyć się plam i innych zabrudzeń z dywanów, wykładzin i tapicerki, a także z ograniczonych powierzchni ścian i mebli.

Wszystkie odkurzacze Karcher wyposażone są w worek na kurz z filtrem HEPA, który skutecznie zatrzymuje większość szkodliwych cząsteczek kurzu, zanim zostaną one wydmuchane w powietrze. W połączeniu z innymi produktami czyszczącymi producenta bezproblemowo wyczyścimy dywany i będziemy mieć pewność, że tworzymy nie tylko dobre miejsce dla siebie, ale też naszych bliskich.