Opublikowano

Jakie wybrać hokery do kuchni?

Do niedawna  hokery były kojarzone tylko i wyłącznie z siedziskami doskonale sprawdzającymi się w barach. Dziś coraz częściej  są doskonałym wyposażeniem w wielu nowocześnie urządzonych wnętrzach mieszkań. Są to idealne stołki do kuchni, jadalni oraz salonu. Pasują one wszędzie tam, gdzie zamiast stołu używany jest bar.

Jakie są rodzaje hokerów kuchennych?

Hokery najczęściej są wytwarzane z drewna, metalu oraz różnorodnych tworzyw sztucznych. Ponadto w ofercie wielu sklepów nie brakuje bardzo ciekawych stołków tapicerowanych oraz skórzanych. Potrafią one wnieść do każdego gustownie urządzonego wnętrza niezwykłą klasę oraz elegancję. 

Hokery kuchenne są nie tylko pięknym meblem użytkowym, lecz również niezwykle ciekawą ozdobą kuchni, salonu czy jadalni. Do oglądania zapraszam na stronę: https://www.mebletkaniny.pl/hokery-cat-45 .

Szeroka oferta hokerów do kuchni

Wybór tego typu stołków jest bardzo szeroki. Wśród wielu dużą popularnością cieszą się nowoczesne hokery obracane oraz z możliwością regulacji. 

Oprócz klasycznych modeli na czterech nogach z oparciem i podnóżkiem, dostępne są również taborety bez oparcia. Wybór fasonów  i kolorów jest ogromny. Na rynku nie brakuje siedzisk obitych standardową czarną tapicerką, jak i bardziej oryginalnych w kolorze bieli czy czerwieni. Bogata paleta kolorów oraz wzorów ułatwia gustowną  aranżację każdego pomieszczenia.