Opublikowano

Idealna szafka na buty – gdzie ją znaleźć?

W każdym domu powinna znaleźć się pojemna szafka na buty. Klienci często narzekają, iż przez wiele lat szukają odpowiedniego modelu, który nie tylko pomieści obuwie wszystkich mieszkańców, ale który również będzie pasował do wnętrza. Wbrew pozorom trudno kupić idealną szafką. Dlaczego? Odpowiedź poniżej.

Nowoczesna szafka na buty 70 cm


Szafka na buty o wymiarach 70 cm jest najczęściej poszukiwanym meblem przez klientów. Prosty, minimalistyczny model sprawdza się idealnie w pokojach hotelowych, w mieszkaniach, jak i w przestrzennych domach, więc nic dziwnego, że jak tylko pojawia się ona w sklepie, jest rozchwytywana przez klientów. Producenci mebli coraz częściej zwracają uwagę na to, by szafka na buty posiadała modny kolor, designerski kształt i nowoczesne rozwiązania. Wiąże się to jednak z wyższą ceną takich szafek. Jeszcze do niedawna proste modele można było kupić w znanych sklepach za 200 – 300 zł. Teraz za ekskluzywną szafkę na buty trzeba zapłacić nawet 1000 zł.

Gdzie szukać oryginalnego modelu?


Warto postawić na mniejsze sklepy meblowe lub lokalnych stolarzy, którzy stworzą idealną szafkę na buty zgodnie ze wskazówkami klienta. Jest to świetny sposób, by zyskać mebel, który będzie pasował do wnętrza w stylu glamour lub do klimatu skandynawskiego. Dzięki temu, że wybór materiałów jest olbrzymi, klienci mogą zamówić szafkę z drewna lub zdecydować się na model z łączonych materiałów (np. z metalu i szkła). Tego typu konstrukcje prezentują się naprawdę nowocześnie i solidnie, więc warto samodzielnie zaprojektować coś wyjątkowego. https://gornapolka.com/tp/szafka-na-buty-z-siedziskiem-70-cm/