Opublikowano

Eleganckie czajniki na kuchenkę gazową oraz indukcyjną

czajniki

Czajniki jako podstawowe wyposażenie każdej kuchni, są cenione za swoją ergonomię oraz nowoczesny design. Z ich pomocą można przyrządzić zdrowe i smaczne napoje. Co ważne, ten modny dodatek może pasować do każdego wystroju, zarówno nowoczesnego, industrialnego jak i rustykalnego. Modne są nierdzewne i emaliowane modele, które stylizowane są na współczesny design. Ciekawie we wnętrzach prezentują się także modele, które przypominają styl retro.

Jakie akcesoria kuchenne są obecnie na topie?

Czajniki w obecnej modzie projektowane są pod kątem funkcjonalności i użyteczności. Mają one na wyposażeniu nienagrzewającą się rączkę, uchylny gwizdek, a także zdejmowaną pokrywkę. W obecnych trendach w domowej kuchni bardzo modnie prezentują się modele w odcieniu matowej czerni, brązu, beżu oraz stylowej, mocno nasyconej czerwieni. Ciekawą propozycję stanowią także modele, które zdobione są odcieniami złota, srebra, mosiądzu.

czajniki

Funkcjonalne czajniki, które można dobrać kolorystycznie do każdej kuchni

Designerskie i jednocześnie funkcjonalne czajniki można dobrać kolorystycznie do mebli, frontów, ścian bądź innych dodatków w kuchni. Co ważne, występują one w różnych pojemnościach, dzięki czemu każdy może znaleźć dla siebie produkt spełniający jego oczekiwania. Obecnie, można zauważyć zwrot ku naturze, trend ten jest widoczny w stylu, dodatkach, aranżacjach. Z tego też powodu, obecnie można spotkać wiele modeli czajników, które zdobione są motywem folklorystycznym, zielenią, kolorowymi kwiatami. Ciekawe modele czajników można znaleźć w sklepie online E-sas. Modne czajniki wyróżniają się ponadto:

  • odpornością na temperatury,
  • eleganckim wykonaniem,
  • ładną kolorystyką,
  • modnymi wzorami.