Opublikowano

Ciepły i praktyczny pled z wełny czesankowej

pled

Ciepły i praktyczny pled z wełny czesankowej doskonale sprawdzi się nie tylko w nowoczesnych, ale również w klasycznych aranżacjach wnętrz. Jest to idealna propozycja przede wszystkim dla tych osób, które w pierwszej kolejności stawiają na naturalne materiały.

Oryginalny pled dla wymagających

Grube, plecione sploty prezentują się przepięknie w każdej stylizacji, dlatego też koce i pledy z wełny czesankowej biją rekordy sprzedaży i błyskawicznie znikają z półek sklepowych. Jedyną wadą może okazać się czyszczenie, dlatego też uważać należy na to, aby nie poplamić wełny czesankowej. Modna i stylowa narzuta na łóżko może okazać się również wspaniałym pomysłem na udany prezent dla bliskiej nam osoby.

pled

W obecnym sezonie najmodniejszy jest pled z wełny czesankowej w odcieniach szarości. W pierwszej kolejności warto rozejrzeć się za grafitowym pledem, który pasować będzie niemal do wszystkich pomieszczeń. W nowoczesnych aranżacjach wnętrz idealnie sprawdzą się kremowe, żółte i różowe narzuty na łóżko. Warto zadbać o to, aby pled z wełny czesankowej pasował nie tylko do koloru ścian, ale również do mebli.

Jaki kolor wybrać?

O czym należy pamiętać?

Jak wspomniano wcześniej pled z wełny czesankowej nie jest łatwy w czyszczeniu, dlatego też warto trzymać go z dala od zwierząt. Ewentualne zabrudzenia warto jak najszybciej wyczyścić na sucho w profesjonalnej pralni chemicznej. Pledu nie powinno się myć w wodzie, prać ani prasować. Pamiętać należy również i o tym, że zbiegiem czasu pled z wełny czesankowej może ulec zmechaceniu. Więcej dowiesz się na https://podpierzyna.com/product-pol-16825-Pled-z-welny-czesankowej-Woolsheep-Black.html