Designerskie lustra do łazienki

Jednym z ważnych elementów wystroju łazienki jest lustro. Ma ono spełniać funkcję nie tylko estetyczną, ale też praktyczną, dlatego też warto wybrać z oświetleniem, albo w odpowiednim miejscu zamontować kinkiety. Dzięki temu będzie można wygodnie korzystać na przykład podczas wykonywania makijażu.

Jakie lustra do łazienki są teraz najmodniejsze?

Obecnie najbardziej popularny kształt lustra to te okrągłe. Designerskie okrągłe lustra na pasku, które się po prostu wiesza, dodają elegancji każdej łazience. Nawiązują do bardzo modnego współcześnie stylu skandynawskiego, pojawiły się w ofercie praktycznie każdego modnego sklepu z dodatkami do domu. Takie modele świetnie sprawdzają się w łazienkach minimalistycznych – najlepiej prezentują się na tle białej glazury. Poza tym bardzo dobrze będą prezentowały się również w innych pomieszczeniach – jeżeli zatem okrągłe lustro na pasku przestanie podobać się w łazience, z powodzeniem będzie można przenieść je na przykład na korytarz.

Lustra w złotej ramie

Kolejny prawdziwy hit to lustra w złotej ramie, które również podbijają serca miłośników urządzania wnętrz. mają one niezwykle dekoracyjny charakter, zwykle zajmują sporo miejsca, jednak rzeczywiście potrafią dodać prawdziwej elegancji każdemu wnętrzu. Lustra w złotej ramie to naprawdę bardzo nietuzinkowy dodatek od Ekspertów Łazienek – będą się pięknie prezentować na przykład na tle tapety. Coraz więcej łazienek wykańcza się bowiem za pomocą wodoodpornej tapety, która jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnej glazury. Takie nowatorskie rozwiązania znajdują swoich zwolenników wśród osób siedzących nowe trendy w urządzaniu wnętrz. Jak w takim przypadku rozwiązać kwestię z oświetleniem? Idealnie sprawdzi się po prostu jakiś ozdobny kinkiet z jednej strony lustra, dzięki któremu strefa w tej części łazienki będzie lepiej doświetlona.