Proste i eleganckie pudełka na ciasta

Ostatnio coraz większą popularnością cieszą się tanie, praktyczne i proste do składania opakowania na ciasta, torty i inne wypieki. Chętnie zamawiają je młodzi, by obdarować nimi gości weselnych w ramach podziękowań za udział w uroczystości oraz stosują je cukiernicy do pakowania swoich wyrobów dla klientów.

Po pierwsze – oryginalne, wyjątkowe i indywidualne

Pudełka na ciasta nie muszą być zwyczajne i nudne. Firmy tworzą się na specjalne zamówienie klientów, tym samym mogą przybierać różnorodne rozmiary, formy i być ozdobione specjalnymi wzorami i napisami. Na specjalne uroczystości takie jak: chrzciny, śluby czy komunie możliwe jest zamówienie pudełek z życzeniami, wierszykami, datą uroczystości czy nawet wizerunkiem osoby, która dane święto obchodzi. Aktualnie modne jest tworzenie pudełek na święta – taki prezent na pewno docenią nasi bliscy. To świetna pamiątka i wyróżnienie dla każdego obdarowanego.

Po drugie – tanie i wygodne

Zamówienie pudełek na specjalną uroczystość to wydatek rzędu 2- 3 zł za opakowanie. Cena zależy od ilości zamawianych opakowań, wielkości czy stworzonej przez nas personalizacji. Wykonanie zamówienia zajmuje zaledwie kilka dni, dzięki czemu już po krótkim czasie możemy cieszyć się solidnymi i wygodnymi w ich składaniu pudełkami.

Po trzecie – kreatywność

Obdarowane osoby doceniają pomysł i zaangażowanie w prezent, który od darczyńcy otrzymują. Upieczone przez nas samych ciasto pięknie zapakowane w zaprojektowane przez nas pudełka na ciasta to znak, iż doceniamy gest uczestniczenia w naszej uroczystości. To również wspaniała pamiątka dla nas samych.

Pudełka na ciasta to świetny dodatek każdej uroczystości. Wykonane na szczególne zamówienie z solidnych materiałów umożliwia łatwe nakładanie produktu i bezproblemowe przenoszenie ciast. Nie ma nic przyjemniejszego, jak kawałek pysznego tortu czy ciasta na drugi dzień do kawy.