Słodki podarunek dla gości – zadbaj o wyjątkowe opakowanie

Dobry zwyczaj nakazuje podziękować gościom za przybycie oraz świętowanie z nami. Gościom weselnym w podzięce przyjęło się dawać słodki podarunek. Warto zadbać o jego wyjątkowe opakowanie. Jest na to kilka prostych sposobów.

Opakowanie z gotową dedykacją

Rożnego rodzaju pudełka na torty stanowią doskonałe rozwiązanie do przygotowania słodkiego podarunku dla gości. Można zamówić je w dowolnym rozmiarze ze specjalną, okazjonalną gotową dedykacją. Zwykle mamy do wyboru kilka różnych propozycji.

Dodatkowo różnorodność tego typu opakowań pozwala wybrać te, które będą w zupełności spełniały nasze oczekiwania. Można zdecydować się na eleganckie pudełka z ozdobnymi ornamentami, okienkiem lub bardziej proste z wygodnym uchwytem.

Pudełko na tort ze specjalną dedykacją będzie:

– miłym dodatkiem do podarowanych słodkości;
– praktycznym i w miarę bezpiecznym sposobem na transport;
– podkreśli naszą wdzięczność za przybycie.

Spersonalizowana dedykacja nada wyjątkowego charakteru

Aby pudełko na tort stało się jeszcze bardziej oryginalne, można samodzielnie go ozdobić lub zaprojektować dedykacje. Zamawiając pudełka na torty z własnym projektem mamy pewność, że są niepowtarzalne. Poza tym można dodatkowo przygotować spersonalizowane dedykacje dla wybranych osób – np. dziadków, rodziców, rodziców chrzestnych. Dedykacje oraz ozdoby można również wykonać samodzielnie na czystych pudełkach na torty.